Объявления: строительные товары и услуги, Харьков
Необхідність у такому бетоні виникає при укладанні плит перекриттів, виготовлення каналізації, закладанні верхніх шарів дорожнього покриття з великими навантаженнями плит, застосовується при зведенні об'єктів, які зазнають сильного впливу поблизу залізниць, метрополітену, автомагістралей.
Бетон М300 застосовується у будівництві при заливанні монолітних, пальових, стрічкових та плитних фундаментів, а також для зведення монолітних та підпірних стін. Завдяки щільності даного бетону його використовують при кладці дорожнього полотна та аеродромних покриттів, мостів.
Розчин марки М75 призначений для укладання внутрішніх стін та перегородок із цегли та каменю. Для розрахунку вартості замовлення та з усіх питань щодо продукції, телефонуйте за контактними номерами.
Для розрахунку вартості замовлення та з усіх питань щодо продукції, телефонуйте за контактними номерами. Будемо раді Вам допомогти з вибором бетонів та розчинів. Доставка будь-яких обсягів.
У житловому будівництві Розчин М 150 застосовують при заливанні стяжок, кладці облицювального шару підлоги, укладання керамічної плитки. АС Бетон виробляє та реалізує товарний бетон та розчин цементний з доставкою по Харкову та області своїми автобетонозмішувачами.
Розчин марки М100 призначений для укладання зовнішніх стін та перегородок з цегли та каменю. Також його використовують при заливці стяжок підлог. АС Бетон виробляє та реалізує товарний бетон та розчин цементний з доставкою по Харкову та області своїми автобетонозмішувачами.
Машинобудівному підприємству потрібен: • Майстер цеху металообробки У віці від 50 до 58 років. З перспективою бронювання після випробувального терміну. Офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, премії, оплачувана відпустка, індивідуальний підхід до кожного працівника.
Длина линии огня: 287 мм Объем блока: 1, 0 литра Теплоотдача: 2000 Ватт Размеры д х ш х в: 400 х 150 x 65 Материал: нерж. сталь INOX • Узкий ТБ для нешироких порталов, ниш, перегородок.
Самоклеящийся вибродемпфирующий материал, состоящий из алюминиевой фольги с тиснением и липкого полимерного слоя, защищенного анти адгезионной бумагой. Легко монтируется на неровные поверхности, не требует дополнительного нагрева при установке.
Купуємо склобій - тарний прозорий, кольоровий, віконний (биті та не биті пляшки, банки, скло з віконних рам, склопакети та інше). Покупаем стеклобой - тарный прозрачный, цветной, оконный (битые и не битые бутылки, банки, стекло из оконных рам, стеклопакеты и т.
У дружній колектив мережі АППЕТІТО потрібен помічник бармена-касира. Ми знаходимося: вулиця Гвардійців-Широнінців, 8А (перехрестя вулиці Широнінців та проспекта Юбілейного)-Салтовка.
В киоск кондитерских изделий требуется продавец. Режим работы с 7, 00 до 19, 00. График нед/нед. З/п понедельно. С. м. Масельского, ХТЗ, Спортивная, Исторический Музей. Необходим телефон с поддержкой телеграмм, вайбер.
Запрошуємо на роботу продавців продтоварів! У зв'язку з відкриттям нових магазинів та павільонів у м.Харків шукаємо продавців продтоварів. Ми пропонуємо: * Стабільну роботу * дружній колектив * Своєчасну виплату заробітної плати * Офіційне працевлаштування * Супровід та адаптацію на новому місці.
От нас - авто газ/бензин; - помощь со службами (Уклон, Болт); - обучение и консультации; - обслуживание и ремонт; -работаем с новичками Без ограничения пробега От.
Требуется водитель дальнобойщик на полуприцеп. Работа по Украине кругорейс . Тягач Вольво, п/п Шмитц.Загрузки зад-ворота, бок-сдвижная штора, верх-сдвижная крыша.Ночами не ездим.
Потрібна дімробітниця у приватний будинок 40-50 років с досвідом роботи. Графік: 3-5 днів на тиждень с 9:00 дл 17:00 Обовьязки: вся робота по дому, окрім приготування їжі Оплата.
Общая площадь 2600 м.кв., состоящая из 11-ти зданий. Коммуникации: электроэнергия, вода-скважина, канализация-септик. Половина помещений с отоплением, часть отапливаемых помещений с подогревом пола.
Ми шукаємо енергійну, відповідальну та привітну людину для роботи продавцем европейських товарів , а саме продукти харчування та побутова хімія . Якщо ви любите спілкуватися з людьми, маєте вміння продавати товари та маєте бажання допомагати нашим клієнтам , ми раді зустріти вас.
Здам своє виробничо-складське приміщення 170м2 поряд з перехрестям Л.Ландау та Салтівське шосе під СТО, гараж, склад, швейний цех, тихе виробництво чи інше. Сдам помещение Окрема будівля площею 115 м2 - 2 поверхи, 4 кімнати, підвал 56м2.
Самоклеющаяся изоляционная лента из химически сшитого и физически сшитого вспененного пенополиэтилена, с закрытыми порами на одну сторону которой нанесен клеевой слой с защитной пленкой.




















